En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu

En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu | Akademik Dil Kursları

En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu, ülkemiz üniversitelerinin yabancı dilde eğitim verilen ilgili bölümlerini kazanmış öğrencilerin proficiency sınavından elde edecekleri yüksek skor ile bir yıl kazanmalarını sağlayacak olan kurstur.

En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu genellikle YDS formatında olmayan ve her hedef üniversitenin kendi bünyesinde hazırladığı, çoğunlukla dört temel beceriyi de ölçmeye yönelik olan proficiency sınavından yüksek skor aldırmayı hedefleyen kurs olmalıdır. Ülkemizdeki birçok yabancı dilde eğitim sağlanan bölümlere sahip olan üniversitelerimiz ilgili bölümleri kazanmış, ancak hazırlık sınıfı ile zaman kaybetmek istemeyen öğrencileri için kendi bünyelerinde bir hazırlık atlama sınavı icra ederler. Her ne kadar her üniversitenin sınav metodolojisi farklılık arz etse de temelde yabancı dilde dört temel becerisi gelişmiş olan öğrenciler sınavlardan hedefledikleri puanı alabileceklerdir. Dolayısı ile En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu TOEFL ve IELTS sınavlarında olduğu gibi dört temel beceride öğrencinin yetkinliklerini geliştirmeye odaklanmalıdır.

 

Hazırlık Atlama Sınavı

 

Hazırlık atlama sınavı çoğunlukla gramer, reading, writing ve listening kısımlarından oluşmaktadır. Ancak Boğaziçi Üniversitesi gibi bazı üniversiteler, listening becerisini test ederken İstanbul Teknik Üniversitesi gibi bazı üniversiteler kısmı sınavlarına dâhil etmeyebiliyorlar. En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu araştırması yapmadan önce kazanılan üniversitenin hazırlık atlam sınav formatına hâkim olmak gerekmektedir. İhtiyaç duyduğunuz temel beceri alanlarına yönelik en doğru ve en etkili müfredatı sunabilen kurs şüphesiz sizin için En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu olacaktır. Akademik Dil Kursları Yabancı Dil Okulları Online eğitim platformu ile tüm şehirlerdeki üniversitelerin hazırlık atlama sınavlarına yönelik bir eğitim imkânı sunabilirken İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Eskişehir’de bulunan onlarca şubesinde yüz yüze hazırlık atlama kursu vermektedir. Kurs bünyesinde;

 

Okuma,

Dinlem,

Yazma,

Konuşma ve

Gramer odaklı olacak şekilde ayrı ayrı ders programları mevcuttur.

 

Akademik Yabancı Dil Kursları her üniversitenin hazırlık atlama sınavını ayrı ayrı analiz ederek En İyi Proficiency Hazırlık Atlama Kursu ile öğrencilerimizi buluşturmaktadır.

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.